ساعت 11.5 شب است و من با موهای خیسی که هیچ حال خشک کردنشان را ندارم نشسته ام پای لپ تاپ. ظرفها را شسته ام، خانه را جارو کشیده ام. روی میزها را  دستمال کشیده ام  و هزار کار احمقانه دیگری که آدم وقتی می خواهد خانه داری کند می کند. ساک سفر فردا را هم بسته ام که سخت ترین قسمت ماجرا بوده. از فردا بالاخره تعطیلات تابستانی ام شروع می شود. این روزهای اخیر تقریبا فقط من توی طبقه 4 بودم. سوت و کور. گهگاهی فقط صدای دستگاه قهوه ساز می آمد که نشان میداد جنبنده دیگری هم توی دپارتمان می جنبد.

در بالکن را باز گذاشته ایم خانه پر از حشره شده و صدای تنبک زدن احمقانه همسایه که او هم پنجره بالکنش را باز گذاشته کم کم دارد دیوانه ام می کند. هرچند که تقصیر صدای تنبک نیست احتمالا که من دارم حرفهای احمقانه تایپ می کنم. تقصیر نداشتن کیبورد فارسی توی دانشگاه است که همه حسهای نوشتنم را می پراند هرروز و بعدجلوی این کیبورد فارسی که می نشینم انگار که همه حرفهایم یاد رفته باشد ولی توی رودربایستی افتاده باشم یک چیزهایی می نویسم.

خلاصه که ما فردا داریم می رویم مسافرت و من دلم می خواست یک خداحافظی با وبلاگم داشته باشم.

 

/ 9 نظر / 4 بازدید
ترانه

جارو کشیدن خانه و شستن ظرفها و دستمال کشیدن روی میزها احمقانه ااصلا احمقانه نیست بنظر من که دنیا پر از چیزهاییست که هزار بار بی معنی تر ن از اینهاییه که گفتی.

بامداد راستین

1- من هم تابستونی بدجوری تنبلیم گرفته با موی خیس میخوابم میگم خنکه حالا فک کن این موها تا کمرمه و خیلی هم سنگین و صبح هم سردرد میگیرم و هم موهام هنوز خیسه ولی باز واسم درس نمیشه... 2-سفر خوبی داشته باشی طولانیه که میخوای خداحافظی کنی؟ 3- من هم عادت داشتم با کیبورد فارسی اینجا که اومدم یه لب تاپ نو گرفتم 3 سری هم حروف داشتم ولی همسرخان گفت زشت میشه و بعد رنگش میره و اینا خلاصه چند بار که زدم دیدم خود دستم میشناسه فقط چون همش با برچسب زذیم اعتماد به نفسه رفته.. 4-توری بگیر واسش... 5- ایشالا بعدا از سفرت واسمون بنویس

عطیه

یووووووووووووهوووووووو! سفر خوش بگذره... آخ که چقدر یه سفر بعد از کلی خستگی و درس و کار و ...میچسبه... خوووووووووش بگذره اساسی!

مانلی

خوش بگذره عزیز دلم.بوووووس

زندان آسمان

مطمئنم که صد ساله از مسافرت برگشتی و فقط از روی تنبلی آپ نمی کنی[نیشخند][شیطان]

سرو

رفتی والت دیسنی پاریس؟ با خانوم آژانس مسافرتی؟[چشمک][نیشخند]

ریحانه

خوش باشید. به فک و فامیل ما هم سلام برسون