درد می کند بدجور...

آخر هفته ملویی بود. اصولا دو سه هفته ملویی بوده بخاطر تعطیلات کریسمس. با بین التعطیلین زیاد. که البته من همه اش را رفته ام دانشگاه و سعی کرده ام کار کنم. باقی اش هم بیشتر به خوردن و خوابیدن و فرندز دیدن گذشته. البته اینکه می گویم بیشتر به این دلیل است که قسمتهای مفیدتر مثل اسکی هم داشته این تعطیلات. و دقیقا بهمین دلیل است که الان تکان خوردن برایم مثل کابوس می ماند بسکه نقاط مختلف بدنم درد می کند بدجور. خب برای اینکه بدانید بنده چقدر در اسکی ماهرم باید بگویم بیشتر از همه دستهایم درد می کند و ماتحت مبارک که صبورانه همدم زمین خوردنهای بسی بیشتر از تعداد انگشتهای دستم بوده اند وگرنه پاها که سرجمع نیم ساعت هم اسکی نکرده اند توی کل روز. و این تجربه یکروزه اسکی بجز درد بسیار من را به یک نتیجه دیگر هم راجع به خودم رسانده و آن هم این است که من نسبت به چهار سال پیش ترسو تر شده ام. از پیر شدن است یا هر چی واقعیتی است که ظاهرا وجود دارد.

از کارهای مفید دیگرم خریدن قاب عکسهای بسیار بوده برای اینکه بتوانم خاطرات شیرینم را جلوی چشمم نگه دارم و تمام دیشب را به تلاش برای کوبیدن میخ به دیوارهای احمقانه خانه گذرانده ام که با شکست فجیعی مواجه شده. بله در دیوارهای خانه ما میخ فرو نمی رود. و من تصمیم گرفته ام برای اجاره خانه از این به بعد به این موضوع هم دقت کنم. به عنوان آدمی که توی یک کشور غریب دور از همه آدمهای مهم زندگی اش زندگی می کند برای خودم این حق را قائلم که بتوانم دیوارهای پر از قاب عکس داشته باشم.

فردا هم رسما تعطیلات کریسمس تمام می شود. و زندگی از روال نرم این روزهایش در می آید. آدمهای اینجا لابد احساس شیرین سال نو و شروع دوباره دارند که ابدا در مورد من صدق نمی کند. چله زمستان با سگ لرز زدن های بسیار و روزهای کوتاه برای من هیچ شبیه شروع نیست. همینکه بتوانم صبحها خودم را قانع کنم که با بودنم مواجه شوم  کار بزرگی کرده ام. احساس سال نو و زندگی تازه پیشکش.

/ 3 نظر / 14 بازدید
sety

این دیوار ها من رو هم عذاب می دن ... به پونس متوسل شدم...

هاجر

با "فرندز"ش شدیدا موافقم! how are you doing [قهقهه]

نازنین

خوش به حالت که میری اسکی!به نظرم پیش داوری های آدم راجع به خودش باعث ترس ها نا معقول میشه.به هر حال نوروز ما هم نزدیکه و امتحان های من روبه پایان.راستی من شروع کردم به مشخص کردن و اجرا کردنه جشن های ایران قدیم.خیلی حال میده.(جزئیات برای بعدا)